Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Перевірено результати проведення експерименту з трансформації системи морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

  • >
  • >
  • >
  • Перевірено результати проведення експерименту з трансформації системи морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.
18.11.2019

Експертною групою під керівництвом заступника начальника кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту полковника Сергія Василенка перевірені результати проведення експерименту з трансформації системи морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України до моделі морально-психологічного впливу, яка функціонує в арміях країн НАТО. Зазначена робота проводилася в органах військового управління і військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України.

Результати аналізу проведення експерименту з трансформації структур морально-психологічного забезпечення свідчать про задовільну якість його проведення. Разом з тим, для більш якісного вироблення єдиних підходів до порядку функціонування системи та побудови ефективних вертикалей планування і управління морально-психологічним забезпеченням експертами запропоновано продовжити проведення експерименту у військових частинах та органах військового управління Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Повітряних Сил Збройних Сил України.