Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Перші випускники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій отримали первинне офіцерське звання

  • >
  • >
  • >
  • Перші випускники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій отримали первинне офіцерське звання
18.06.2020

Сьогодні, 18 червня в університеті відбулася урочиста церемонія вручення погонів офіцерського складу першим випускникам університету тактичного рівня, курсантам навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

‒ Ми є свідками історичної події – перший випуск фахівців тактичного рівня з фізичної підготовки та спорту у Збройних Силах України. У сучасних умовах такі професіонали на вагу золота, адже фізична підготовка – запорука збереження життя та здоров’я особового та успішного виконання бойових завдань, ‒ наголосив під час церемонії начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

Привітати молодих лейтенантів також завітали Почесний Президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк та Президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок. Вони побажали випускникам богатирського здоров’я, наснаги та підніматися тільки догори, а також відзначили внесок військової науки в галузі спортивних технологій та необхідності фізичної підготовки для офіцера Збройних Сил України.

‒ На вашому військовому шляху стоїть дуже важливе завдання ‒ допомогти командиру тримати у бойовому тонусі підлеглий особовий склад. Адже добре фізично розвинений боєць – живий боєць в умовах ведення бойових дій. Тож сил вам і натхнення, витримки і офіцерського терпіння! ‒ підкреслив Радник президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, який також долучився до заходу.

Керівництво університету та присутні гості привітали випускників з отриманням первинного офіцерського звання та початком нового професійного шляху. А вже завтра новостворені лейтенанти отримають дипломи про закінчення навчання та відбудуть у війська на відповідні посади для подальшого проходження військової служби.