Запобігання корупції
Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Перший випуск докторів філософії у Збройних Силах України

01.12.2020

30 листопада цього року в Національному університеті оборони України  імені Івана Черняховського відбулося засідання Вченої ради, на якому були вручені дипломи докторів філософії випускникам ад’юнктури 2020 року.

Підготовка докторів філософії в університеті започаткована в 2016 році. Сумлінна робота всього колективу університету, врахування у навчанні та наукових дослідженнях останніх досягнень воєнної науки, досвіду Операції об’єднаних сил та Антитерористичної операції дозволила 100% випускників ад’юнктури успішно закінчити навчання, захистити дисертаційні роботи та вперше у Збройних Силах України отримати дипломи докторів філософії.

Якісна підготовка в ад’юнктурі та набуття необхідних компетентностей офіцерами на третьому (науково-освітньому) рівні забезпечить плідну службу випускників на наукових та науково-педагогічних посадах університету та інших установ Міністерства оборони України.

Перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов привітав випускників з успішним закінченням  ад’юнктури та вручив їм дипломи докторів філософії.