Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті підготовлено та видано підручник «Морально-психологічне забезпечення у Збройних Силах України»

  • >
  • >
  • >
  • В університеті підготовлено та видано підручник «Морально-психологічне забезпечення у Збройних Силах України»
08.07.2020

Виняткова актуальність та необхідність морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил), засвідчена досвідом участі частин і підрозділів Збройних Сил України у відбитті російської агресії на сході України, зумовлює постійну увагу до цього питання науково-педагогічних працівників Національного університету оборони України.

Нещодавно колективом науковців кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) за загальною редакцією доктора психологічних наук, професора Василя Стасюка підготовлено та видано в світ підручник «Морально-психологічне забезпечення у Збройних Силах України».

Видання базується на результатах теоретичних та прикладних наукових досліджень, бойовому досвіді застосування Збройних Сил України в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил, висвітлює теоретико-методологічні засади морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил), акумулює в собі історичний досвід організації морально-психологічного забезпечення вітчизняного війська та морально-психологічного супроводу в збройних силах держав-членів НАТО.

Підручник призначений для слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, інших навчальних закладів Міністерства оборони України, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників. Також видання покликане допомогти командирам (начальникам), офіцерам органів військового управління та структур морально-психологічного забезпечення в організації відповідної діяльності під час виконання завдань за призначенням.

Усі бажаючі мають можливість ознайомитися з підручником на Центральному репозиторії ресурсів Системи дистанційного навчання Збройних Сил України за посиланням: https://elib.nuou.org.ua/katalog/moralno-psixolog%D1%96chne-zabezpechennya-u-zbrojnix-silax-ukra%D1%97ni.html.