Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Початок Навчального збору з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу

  • >
  • >
  • >
  • Початок Навчального збору з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу
17.07.2019

На кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочато Навчальний збір з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Навчальний збір триватиме 30 діб.

Зміст Навчального збору складає тактична, розвідувальна, інженерна, психологічна підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, радіаційний, хімічний, біологічний захист, військово-медична, вогнева, стройова підготовка, статути Збройних Сил України, морально-психологічне забезпечення та їх практичне застосування.

Практичні заняття Навчального збору в першу чергу спрямовуються на вивчення громадянами України досвіду бойових дій підрозділів Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в районах проведення Операції об'єднаних сил, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

Науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки готові передати свій досвід та навчити громадян України особливостям військової діяльності відповідно до військово-облікових спеціальностей, діям в умовах наближених до бойових.