Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Зі слухачами – офіцерами ВМС проведено практичне заняття на базі підприємства оборонно-промислового комплексу

  • >
  • >
  • >
  • Зі слухачами – офіцерами ВМС проведено практичне заняття на базі підприємства оборонно-промислового комплексу
20.02.2019

Представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, зокрема, науково-педагогічні і наукові працівники кафедри Військово-Морських Сил та слухачі університету відвідали Державне підприємство “Київський науково-дослідний інститут гідроприладів”, на якому здійснюється проектування та розробка гідроакустичного озброєння для ВМС ЗС України.

Метою заходу було вивчення спроможностей підприємства зі створення перспективних зразків морського озброєння та визначення шляхів його удосконалення. Таким чином, даний захід був проведений в межах розгорнутої у Збройних Силах України системи заходів з вивчення досвіду застосування новітніх зразків озброєння та військової техніки.

Головну увагу було приділено питанням можливості застосування гідроакустичних станцій для виявлення підводних диверсійних сил і засобів в пунктах базування ВМС ЗС України.

Проведений захід дозволив підвищити практичну спрямованість підготовки слухачів – офіцерів ВМС ЗС України, що навчаються в університеті.

Флотські фахівці університету спільно з представниками науково-дослідних установ визначили шляхи покращення наукової і науково-технічної діяльності в інтересах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

За підсумками відвідування ДП “Київський НДІ гідроприладів” представниками університету буде продовжено роботу щодо розроблення рекомендацій для Командування ВМС ЗС України з питань пріоритетних напрямків розвитку перспективних зразків гідроакустичного озброєння та їх застосування у бойових діях на морі.