Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Практичні заняття з курсантами проведено в науковій лабораторії

29.11.2019

29 листопада 2019 року курсанти університету четвертого курсу відвідали наукову лабораторію Національного університету фізичного виховання і спорту України, де проводились практичні заняття зі спортивної фізіології.

Такі заняття відбулися завдяки тісній співпраці. Нещодавно, під час відвідування представниками навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій ІІІ Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми і перспективи» відбулася домовленість про використання курсантами наукових лабораторій.

Перебуваючи в лабораторії курсанти набули безцінного практичного досвіду в проведенні поточного контролю дихальної та серцево-судинної систем організму спортсмена в стані спокою та під час навантаження. Результатом спільних зусиль стала можливість проведення експериментальних досліджень.

Це дає можливість вивчення особливостей мобілізації функціональних резервів організму і формування функціональної підготовленості військовослужбовців у процесі адаптації до напруженої навчально-бойової діяльності.