Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Практичне заняття зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведено на базі регіонального структурного підрозділу “Київцентраеро”

  • >
  • >
  • >
  • Практичне заняття зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведено на базі регіонального структурного підрозділу “Київцентраеро”
21.11.2019

Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проведено практичне заняття на базі регіонального структурного підрозділу “Київцентраеро” Державного підприємства організації повітряного руху “Украерорух”.

Слухачі ознайомились зі структурою та завданнями регіонального диспетчерського центру, складом та можливостями автоматизованих робочих місць диспетчерів та чергової зміни планування, організації та управління повітряним рухом. Офіцери отримали можливість дізнатися про особливості практичного здійснення процесів автоматизованого управління повітряним рухом, а також специфікою організації експлуатації та обслуговування аеродромного радіолокаційного комплексу “ATCR-33”, “Корень-АС”.

Крім того, слухачі відвідали навчальний центр регіонального структурного підрозділу “Київцентраеро”, де їм було продемонстровано імітаційні тренажери, їх можливості з моделювання ситуацій, які виникають у практичній діяльності диспетчерів та груп керівництва польотами.

За словами начальника інституту авіації та протиповітряної оборони полковник Віталія Тюріна такі заняття поглиблюють теоретичні знання та сприяють розширенню кругозору профільних фахівців з питань взаємодії у сфері планування використання повітряного простору та регулювання повітряного руху України.

Керівництво інституту авіації та протиповітряної оборони висловлює вдячність фахівцям Державного підприємства організації повітряного руху “Украерорух” за участь в організації та проведенні заняття.