Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Представник університету вдруге виборов перемогу для України на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства

  • >
  • >
  • >
  • Представник університету вдруге виборов перемогу для України на Чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства
22.11.2022

Сьогодні Україна бореться на всіх фронтах. І кожна перемога є надзвичайно важливою, адже в черговий раз демонструє, що українці – це сильна і нескорена нація.

Днями у польському місті Ополе пройшов Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства, у якому представляти Україну випала честь адюнктові університету майору Денису Коновалову. Молодий офіцер показав свою майстерність у двох розділах: всестильовий бій та стрільба з пневматичної гвинтівки та вдруге довів, що військовослужбовці Збройних Сил України – непереможні!

Так, майор Денис Коновалов виборов чемпіонство відразу у двох версіях, а саме – у версії Б-3 вагової категорії до 95 кілограмів та у версії Б-2 абсолютної вагової категорії.

Університет пишається високими здобутками свого вихованця на міжнародній арені, адже це ще один крок на шляху до нашої спільної великої перемоги!

 

Для довідки: майор Денис Коновалов – двократний Чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства, міжнародний майстер з військово-спортивного багатоборства MSAC.