Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представник університету виступив на методологічному семінарі Національної академії педагогічних наук України з питань психологічної протидії негативним інформаційним впливам на особистість

  • >
  • >
  • >
  • Представник університету виступив на методологічному семінарі Національної академії педагогічних наук України з питань психологічної протидії негативним інформаційним впливам на особистість
09.04.2021

8 квітня у дистанційному онлайн-режимі відбувся методологічний семінар за темою “Актуальні проблеми психологічної протидії негативним інформаційним впливам на особистість в умовах сучасних викликів”. Захід було організовано Національною академією педагогічних наук України під керівництвом її президента, доктора філософських наук, професора, дійсного члена (академіка) НАН і НАПН України Василя Кременя.

Усть у заході взяли провідні науковці Національної академії педагогічних наук, наукових установ та інституцій, закладів вищої освіти, громадські діячі.

Серед питань, які обговорювалися учасниками наукового форму були психологічні особливості розвитку особистості в сучасних соціокультурних умовах, психологічна безпека особистості та спільноти в контексті сучасних суспільних викликів, формування медіаінформаційної культури та громадянської компетентності учнів і студентів.

Крім того, відбувся обмін думками щодо психологічної допомоги особистості в умовах пандемії COVID-19 та пов’язаних з нею інформаційних ризиків.

Варто зазначити, що на такому важливому науковому зібранні, гідно був представлений й Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Своїми поглядами щодо соціально-політичного контексту війни на сході України та основні напрями протидії негативним інформаційним впливам з учасниками поділився начальник гуманітарного інституту університету доктор психологічних наук, професор полковник Василь Осьодло.