Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представник університету взяв участь у проведенні курсу з удосконалення військової освіти (DEEP) у Азербайджанському вищому військовому училищі ім. Гейдара Алієва

  • >
  • >
  • >
  • Представник університету взяв участь у проведенні курсу з удосконалення військової освіти (DEEP) у Азербайджанському вищому військовому училищі ім. Гейдара Алієва
25.11.2019

Освітній курс “NATO DEEP Instructors workshop” відбувся в середині листопада. Його слухачами стали 27 викладачів Азербайджанського вищого військового училища ім. Г.Алієва. Начальник кафедри стратегії національної безпеки та оборони полковник Юрій Пунда взяв участь у курсі як інструктор робочої групи з розвитку системи освіти за програмою DEEP.

Програму курсу було спрямовано на підтримку та розвиток освітніх ініціатив для напрацювання провідних інноваційних практик й підходів до навчання на основі досвіду всіх Партнерів та Членів НАТО. Освітній курс мав на меті ознайомлення військових освітян Азербайджану із сучасними методиками навчання з урахуванням демократичних цінностей освіти, принципів особистісно-орієнтованого навчання.

У межах програми науково-педагогічні працівники Азербайджанського вищого військового училища були ознайомлені з методичними засадами використання провідних методик особистісно-орієнтованого навчання та методів активного навчання, зокрема різних форм дискусій, розгляду реалістичних ситуацій Case Study, проектної роботи, методу зворотного зв’язку.

Необхідно зазначити, що участь представника від університету у діяльності робочої групи з розвитку системи освіти є простором для обміну досвідом і думками щодо вдосконалення системи навчання у військових навчальних закладах, що сприятиме активній практичній співпраці, уніфікації та формуванню якісно нових підходів до організації освітнього процесу.