Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представниками МКЧХ проведені заняття з дотримання норм Міжнародного гуманітарного права

06.09.2019

В університеті триває курсова підготовка управління однієї з бригад Сухопутних військ ЗС України. В рамках цієї підготовки 5 вересня 2019 року відбувся візит представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) до центру імітаційного моделювання з метою проведення занять та надання консультацій офіцерам бригади з питань дотримання норм Міжнародного гуманітарного права під час ведення бойових дій.

Делегати МКЧХ провели презентації для командирів підрозділів бригади щодо Мандату організації, завдань та діяльності, яку Делегація МКЧХ здійснює в Україні і безпосередньо у районі ведення Операції Об’єднаних Сил на сході України. Офіцери бригади були проінформовані про основні принципи Міжнародного гуманітарного права і особливості їх застосування під час організації та ведення бойових дій. В ході заходу представники МКЧХ відповіли на питання присутніх та надали для командування і особового складу бригади необхідну літературу з питань діяльності МКЧХ та з Міжнародного гуманітарного права.

Також в ході візиту відбулася зустріч делегатів МКЧХ з заступником начальника університету з навчальної роботи генерал-майором Сергієм Салкуцаном, в ході якої були обговорені напрямки подальшої співпраці та перспективи створення дистанційного курсу з вивчення норм Міжнародного гуманітарного права та їх застосування в ході воєнних конфліктів.