Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники гуманітарного інституту долучилися до тренінгу з психологічного здоров’я

25.04.2019

Відповідно Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України під керівництвом Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України в період з 23 до 25 квітня на базі Національного військово-медичного клінічного центру “Головного військового клінічного госпіталю” (м. Київ) проводився курс-тренінг з поведінкового здоров’я мобільною тренувальною групою ЗС США в Європі.

До тренінгу долучилися представники 254-го загону бойового та оперативного стресу (COSC) (США), сектору безпеки та оборони України, вищих військових навчальних закладів України і зокрема гуманітарного інституту Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Знаково, що курс розпочався в під час відзначення Всеукраїнського дня психолога.

За програмою курсу були проведені заняття щодо діагностики та оцінювання посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та травматичного пошкодження головного мозку; питання моральної травми; застосування лікувальних препаратів у випадку ПТСР. Були доведені вимоги настанови з клінічної практики для лікування ПТСР та  інтенсивної амбулаторної програми ПТСР.

Під час занять було обговорено низку дискусійних питань за тематикою курсу, а також українські та американські фахівці обмінялися практичним досвідом щодо надання допомоги військовослужбовцям з ПТСР. Спільними зусиллями були визначені шляхи подальшого вивчення та удосконалення підходів щодо подолання проблем пов’язаних з ПТСР.