Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники Норвезького університетського коледжу оборони вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць України

  • >
  • >
  • >
  • Представники Норвезького університетського коледжу оборони вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць України
18.11.2021

У Національному університеті оборони України завершено Міжнародну науково-практичну конференцію в межах спільного українсько-норвезького дослідницького проєкту “Україна і тотальна оборона”.

На завершення заходу, 18 листопада 2021 року, учасники конференції – науковці Норвезького університетського коледжу оборони, у Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України, взяли участь у щоденному ранковому церемоніалі вшанування українських захисників і захисниць, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність своєї держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Іноземні гості поклали квіти до пам’ятної стели та вшанували полеглих українських героїв хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну України!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена для вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у який вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура книги побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.