Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету увійшли до складу Комітету з питань ОПК при Торгово-промисловій палаті України

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету увійшли до складу Комітету з питань ОПК при Торгово-промисловій палаті України
22.10.2020

Днями відбулося чергове засідання членів Комітету з питань оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України.

Згідно порядку денного засідання було оновлено склад та керівництво Комітету. Новим очільником Комітету обрано директора Ліги оборонних підприємств України із зовнішніх зв’язків пані Юлію Висоцьку.

Також до складу Комітету увійшли представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського начальник навчально-наукового центру оборонного менеджменту доктор економічних наук, професор полковник Іван Ткач та викладач кафедри оборонного менеджменту навчально-наукового центру оборонного менеджменту Анатолій Поліщук.

В ході засідання було розглянуту низку нагальних питань, які хвилюють вітчизняних виробників озброєння та військової техніки на поточний момент. Зокрема, проблемні питання побудови державної системи гарантування якості ОВТ з огляду на підготовку фахівців військових представництв.

Представниками університету були висвітлені питання щодо побудови державної системи гарантування якості ОВТ, а також запровадження стандартів НАТО до гарантування якості військової продукції.

Крім цього, було обговорено перспективи започаткування Вищих академічних курсів для фахівців підрозділів військових представництв Міністерства оборону України та інших посадових осіб в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

За підсумками засідання було напрацьовано низку рішень щодо подальшої взаємодії Комітету з міністерствами та відомствами України та активізації спільної роботи членів Комітету.