Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету відвідали Національну академію оборони Латвії

22.06.2019

У період з 18 по 20 червня відбувся робочий візит представників Національного університету оборони України до Національної академії оборони Латвії. До складу делегації увійшли начальник кафедри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Степан Яким’як та старший викладач кафедри каптана 1 рангу Михайло Чучин.

Метою візиту було вивчення досвіду латвійських колег щодо створення та реалізації навчальних програм з підготовки офіцерів Військово-Морських Сил у провідному військовому навчальному закладі Латвії.

Під час проведення заходу було здійснено низку презентацій та обмін досвідом підготовки військових фахівців.

Особлива увага була приділена розгляду питань щодо змісту та порядку проведення командно-штабного курсу, що проводиться в Національній академії оборони Латвії для підготовки флотських офіцерів трьох прибалтійських держав – Латвії, Литви та Естонії.

Під час зустрічі з начальником Національної академії оборони Латвії полковником Вальтсом Аболіньшем, який є одночасно командувачем Командування підготовки та доктрин Збройних Сил Латвії, було обговорено пріоритетні напрямки подальшого співробітництва в частині, що стосується підготовки флотських фахівців, і зміцнення партнерства в контексті впровадження стандартів НАТО та реалізації євроатлантичного курсу України.