Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету вибороли перемогу на Чемпіонаті світу та Міжнародному турнірі з військово-спортивних багатоборств

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету вибороли перемогу на Чемпіонаті світу та Міжнародному турнірі з військово-спортивних багатоборств
22.11.2021

З 19 по 21 листопада у місті Харкові пройшов Чемпіонат світу та Міжнародний турнір з військово-спортивних багатоборств з дисципліни «бойове двоборство».

До змагань долучилися представники з понад 10 країн світу, тож конкуренція була доволі високою, а поєдинки – надзвичайно видовищними.

Для представників Національного університету оборони України цей міжнародний спортивний майданчик став чудовою нагодою вкотре довести, що українські військові – одні з найсильніших у світі, а університет гартує справжніх чемпіонів. І вони це зробили!

Так, здолавши усіх суперників, золоту нагороду та право носити звання Чемпіона світу і міжнародного майстра з військово-спортивного багатоборства MSAC виборов представник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій майор Денис Коновалов.

Крім того, почесну бронзу Чемпіонату світу завоював курсант другого курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Олександр Гуро.

Паралельно, у Міжнародному турнірі з військово-спортивних багатоборств представники університету здобули одразу дві золоті нагороди. А саме, найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях посіли курсант третього курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та СОТ Денис Скорик та курсант другого курсу Ігор Заїчко.

Вітаємо спортсменів з надважливими перемогами на їх чемпіонському шляху!