Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції з проблематики військової психології

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції з проблематики військової психології
08.04.2019

Науково-педагогічні працівники та слухачі університету взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи», яка відбулася 5-6 квітня 2019 року на базі факультету психології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою наукового заходу було обговорення актуальних питань щодо психологічного забезпечення діяльності військ у контексті імплементації військових стандартів НАТО тощо.

З доповіддю на тему “Стратегічні комунікації як ефективний механізм протидії гібридній війні” виступила начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, доктор наук з державного управління, старший науковий співробітник підполковник Ольга Сальнікова.

На пленарному засіданні з доповіддю за темою «Психологічні закономірності стратегічної комунікації» виступив доцент кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту працівник Збройних Сил України Олег Хайрулін.

Крім того, представники університету взяли участь у майстер-класах та тренінгах, що дозволило удосконалити практичні навички з питань надання психологічної допомоги учасникам АТО та ООС. Матеріали конференції планується використати в освітньому процесі університету.