Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету взяли участь у ІХ щорічній конференції з питань дистанційного навчання Північноєвропейського оборонного співробітництва

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету взяли участь у ІХ щорічній конференції з питань дистанційного навчання Північноєвропейського оборонного співробітництва
29.04.2021

У період з 27 по 29 квітня 2021 року представники університету взяли участь у 9-й щорічній конференції з питань дистанційного навчання Північноєвропейського оборонного співробітництва. Учасниками конференції були представники освітніх установ сектору безпеки та оборони країн-НАТО та країн-партнерів. Головною метою заходу був обмін досвідом щодо важливих аспектів розроблення, розвитку та впровадження інноваційних підходів в освітній процес навчальних закладів.

На міжнародній конференції доповідали Максим Тищенко, начальник наукового центру дистанційного навчання та Вікторія Крикун, старший науковий співробітник наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов.

Максим Тищенко разом з Біляною Пресналл, віце-президенткою Інституту Джефферсона (США), обговорювали можливості використання технологій дистанційного навчання для підготовки до навчань. Вони обмінялися думками щодо можливих переваг дистанційних технологій: покращення результатів навчання, підвищення ефективності навчання завдяки покращенню зручності доступу до навчальних матеріалів та розширені можливості щодо звітів завдяки вдосконаленій аналітиці навчання та їх візуалізації.

Вікторія Крикун ознайомила учасників конференції з історією заснування наукового проєкту «Комп’ютерне адаптивне мовне тестування (КАМТ)» відповідно до вимог НАТО STANAG 6001, а також розкрила його можливості та перспективи розвитку. Учасники та учасниці конференції поділилися ідеями щодо використання сучасних цифрових технологій для покращення програмного продукту та для успішного проведення чергової його апробації в травні-червні 2021 року, яка відбудеться на базі наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов.

Важлива увага приділялася практичним аспектам застосування у процесі підготовки військових фахівців технологій дистанційного навчання з метою впровадження цього досвіду у навчальний процес ВВНЗ Збройних Сил України.