Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету взяли участь в урочистій церемонії “Герої спортивного року - 2019”

11.03.2020

У Київському національному академічному театрі оперети відбулася щорічна Всеукраїнська урочиста церемонія “Герої спортивного року - 2019”. На урочистостях «спортивну складову» університету представляли  начальник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій полковник Олександр Петрачков та провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії інституту Надія Височина.

‒ Сьогодні у цей святковий вечір, від щирого серця, хочу просто сказати дякую кожному з вас. За ваш характер та волю. За ті неймовірні відчуття гордості, коли на змаганнях вгору підіймається жовто-блакитний стяг і лунає гімн України!, ‒ привітав учасників церемонії Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Розділити свято разом зі спортсменами прийшли їх наставники, видатні діячі в сфері спорту, зірки кіно, театру, шоу-бізнесу та журналісти.

‒ Дорога олімпійська родино, українська спортивна сім'я. Мені дуже приємно бачити всіх вас - і наших легенд, які прославляли Україну, і наших зірок, які прославляють країну сьогодні та роблять все для того, щоб бачити наш прапор та чути гімн нашої держави. Дуже приємно було бачити ваші успіхи у 2019 році. Хотів би за це подякувати. І я зичу, щоб ці перемоги стали великим кроком до великої Олімпійської перемоги в Токіо, ‒ наголосив під час вручення нагород президент НОК України, Олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка.

Від імені Уряду спортивну родину привітав новопризначений очільник Міністерства молоді та спорту, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт. Він подякував спортсменам та відзначив особливу вагу їх досягнень.

Для набуття досвіду в організації заходів подібного масштабу, були залучені курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій у ролі волонтерів.

По закінченню заходу жоден лауреат не залишився без подарунків від організаторів та спонсорів заходу.