Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представників інженерних військ, ракетних військ і артилерії привітали з професійними святами

01.11.2019

В Університеті відбулося урочисте зібрання з нагоди двох військово-професійних свят ‒ Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ.

‒ Недаремно співпало так, що на початку листопада в Збройних Силах України відзначається два свята. Це є підтвердженням того, що різні за напрямами діяльності роди українського війська єдині у своїй меті – захисті Батьківщини від ворога, ‒ зазначив перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Артилерія є однією з найстаріших родів військ, який протягом своєї багатовікової історії завжди був головною вогневою силою, що забезпечувала результат та успіх бою.

Особовий склад сучасних Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України демонструє високий професіоналізм, мужність та героїзм під час відбиття, відсічі та стримування російської агресії, за що Український народ поважає та безмежно вдячний.

Багатовікову історію мають і інженерні війська. Сягаючи своєю історією у сиву давнину, сьогодні особовий склад інженерних військ гідно підтверджує гасло “Без нас ні кроку”, продовжує бойові традиції українських воїнів різних часів і є взірцем виконання бойових завдань під час відбиття, відсічі та стримування російської агресії на Сході України.

Завдяки високому професіоналізму, відданості військовій справі, мужності та героїзму воїнів-інженерів розміновано сотні об’єктів та знищено десятки тисяч вибухово-небезпечних предметів, відновлено тисячі кілометрів доріг та залізничних колій, забезпечено надійне фортифікаційне обладнання позицій, опорних пунктів та інших інженерно-технічних споруд.

Найкращих представників ракетних військ і артилерії та інженерних військ було заохочено від керівництва Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил України та Начальника університету.

Урочисте дійство завершив виступ солістів та музикантів військового оркестру університету.