Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Презентовано нову Інструкцію з фізичної підготовки у системі Міністерства оборони України для фахівців фізичної культури і спорту університету

  • >
  • >
  • >
  • Презентовано нову Інструкцію з фізичної підготовки у системі Міністерства оборони України для фахівців фізичної культури і спорту університету
23.11.2021

Сьогодні, 23 листопада 2021 року, у стінах університету відбулася презентація новоствореної Інструкції з фізичної підготовки у системі Міністерства оборони України для курсантів та науково-педагогічного складу Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Ознайомити аудиторію з особливостями нового керівного документу у галузі фізичної підготовки завітали начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов та заступник начальника управління – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення фізичної підготовки та спортивної роботи полковник Григорій Сухорада.

– Збройні Сили України постійно розвиваються і в контексті цього змінюються підходи та принципи підготовки кваліфікованих кадрів, матеріально-технічні можливості. Цей документ є важливим кроком до взаємосумісності українських навчально-освітніх програм з фізичної підготовки військовослужбовців з програмами країн-партнерів НАТО. І саме ви, провідні фахівці інституту та майбутні офіцери, будете втілювати у життя все те, що закладено у новій Інструкції, значно підсилюючи фізичну та бойову готовність підрозділів українського війська, – розпочав зі вступним словом презентацію начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

Начальник відділу нормативно-методичного забезпечення фізичної підготовки та спортивної роботи полковник Григорій Сухорада ознайомив усіх присутніх зі змістом, новими підходами та принципами, що закладені в Інструкції, та більш детально роз’яснив окремі питання, що турбували аудиторію.

На завершення заходу керівництво Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України та Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій вручили курсантам та фахівцям університету примірники Інструкції для ефективного впровадження нових підходів у систему розвитку фізичної культури і спорту у Збройних Силах України.