Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Презентовано підручник з військово-соціального управління

18.04.2019

В гуманітарному інституті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася презентація нового підручника з військово-соціального управління. Свій доробок представив професор кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник соціальної сфери України Віктор Алещенко, який є автором вже понад 200 наукових та навчально-методичних праць.

У презентованому виданні розглянуто сутність теоретико-методологічних та практичних основ військово-соціального управління. 

Виступаючи перед учасниками заходу, автор підкреслив, що це перший підручник, у якому розглянуто військове-соціальне управління у Збройних Силах України з його проблемами, труднощами та перспективами розвитку, в якому значну увагу приділено осмисленню моделі військово-соціального управління. Крім того, розкрито застосування загальних принципів системи гуманітарних, соціальних та поведінкових наук про управління (філософії, економіки, політології, психології, соціології, соціальної психології, антропології, юридичних наук, інформатики), розглянуто актуальні питання військово-соціальної управлінської науки, широке використання вітчизняних та зарубіжних монографічних досліджень із соціального управління.

Особливістю видання є оригінальна концепція, що поєднує теоретико-методологічні і практико-організаційні засади реалізації військово-соціального управління, а також характеризує технологічну складову управлінської діяльності.

Підручник покликаний допомогти військовим кадрам у вивченні теорії і практики військово-соціального управління, в науковому і творчому вирішенні управлінських завдань, і може бути корисний не тільки для слухачів університету, а й для широкого кола посадових осіб ЗС України.

Видання вже передане до органів управління Міністерства оборони, Генерального штабу, видів ЗС України та вищих військових навчальних закладів для використання в практичній роботі та освітньому процесі.