Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Президент України нагородив представника університету державною відзнакою

09.04.2021

Військовослужбовці університету продовжують сумлінно виконувати свої службові обов’язки щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Днями, перебуваючи з робочою поїздкою в районі проведення ООС, Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції на передньому краї оборони, де зафіксовано найбільшу кількість порушень режиму всеосяжного та сталого припинення вогню.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Глава держави нагородив військовослужбовців державними відзнаками. Зокрема, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню удостоєно керівника Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майора Сергія Салкуцана.

Командування, Вчена рада та колектив Національного університету оборони України імені Івана Черняховського сердечно вітає Салкуцана Сергія Миколайовича, заступника начальника університету з навчальної роботи з отриманням високої державної нагороди. Ця знаменна подія є справедливим визнанням його вагомого внеску у зміцнення обороноздатності нашої держави.

Висловлюючи глибоку повагу, багаточисельний колектив університету бажає міцного здоров’я, нових досягнень у благородній справі служіння Українському народові, встановлення миру та спокою на нашій землі.

Слава Україні!