Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Присягу на вірність Українському народові склали випускники кафедри військової підготовки

07.07.2023

У Національному університеті оборони України відбувся випуск понад 500 студентів кафедри військової підготовки, які склали Військову присягу на вірність Українському народові. Цей особливий момент в їхньому житті відбувся в дуже складний період – під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Начальник університету генерал-полковник Михайло Коваль від імені Вченої ради, командування та від себе особисто сердечно привітав молодих офіцерів з цим важливим кроком. Він зазначив, що відвага та рішучість, яку вони проявили, є надзвичайною, адже вони обрали шлях захисників своєї Батьківщини у цей непростий період. До привітань також приєдналися представники ректоратів провідних навчальних закладів столиці, чиї студенти протягом двох років здобували військову освіту у стінах університету.

Після офіційного відкриття урочистостей випускники кафедри, запрошені поважні особи, гості та особовий склад університету вшанували пам’ять Героїв ‒ захисників України, які віддали своє життя у боротьбі з окупантами, хвилиною мовчання.

Священнослужитель Православної Церкви України військовий капелан Димитрій Присяжний благословив новоспечених військовослужбовців та закликав відтепер гордо нести звання офіцерів Збройних Сил України задля перемоги над тим злом, яке вдерлося у наші домівки.

Випускники університету є світлим прикладом мужності, сили та готовності боротися за незалежність та свободу України. Багато в чому саме від їхніх дій на передовій залежить наше майбутнє.

Керівництво університету пишається і вірить, що вихованці провідного вищого військового навчального закладу держави зроблять все можливе, щоб захистити нашу країну та забезпечити мир та благополуччя для нас і майбутніх поколінь.

Дякуємо вам за вашу відданість та готовність стати оберегами нашої Батьківщини!

Разом переможемо!

Слава Україні!