Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з нагоди Дня науки

  • >
  • >
  • >
  • Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з нагоди Дня науки
18.05.2019

Панове генерали, адмірали, офіцери,

шановні науково-педагогічні та наукові працівники

Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою освітньої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Наукові результати, одержані вченими університету, складають вагомий внесок у зміцнення воєнної безпеки нашої держави, розвиток Збройних Сил України, підвищення ефективності їх застосування та всебічного забезпечення, удосконалення діяльності органів військового управління.

Застосування нових наукових знань в освітньому процесі університету забезпечує якісну підготовку військових фахівців з вищою освітою, здатних ефективно виконувати професійні завдання офіцерів-лідерів у сучасних умовах.

Важливим завданням наукової діяльності є формування сучасного наукового кадрового потенціалу, здатного забезпечити розвиток наукового прогресу у військовій галузі. Належне виконання цього завдання в університеті забезпечують система підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів та наукові школи, започатковані та розвинуті провідними вченими університету.

Шановні науково-педагогічні та наукові працівники!

В основі успішного здійснення наукової і науково-технічної діяльності і підтримання високого авторитету університету, безумовно, полягає ваша віддана праця. 

Щиро вітаю вас з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я вам і вашим близьким. Творчого вам натхнення і примноження наукових результатів, спрямованих на забезпечення обороноздатності України!  

Генерал-лейтенант                         А.СИРОТЕНКО