Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України з Днем медичного працівника

19.06.2022

Дорогі медичні працівники Збройних Сил України, шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Військові медики – це особливі фахівці в погонах, які присвятили себе надзвичайно складній, благородній і почесній професії. Щоденний результат вашої праці – це тисячі врятованих людських життів військовослужбовців та цивільного населення.

Умови сьогодення диктують нові реалії для всієї медичної системи України. Під час війни вчасне надання медичної допомоги – чинник, що значно підвищує шанси на виживання тяжкопораненого бійця. І з цим успішно справляються наші бойові медики.

Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують унікальні сучасні операції для порятунку важких поранених.

На медичних сестрах лежить значна та дуже складна частина роботи з пораненими. Це ті люди, які зазвичай не тільки лікують, але й постійно підтримують морально, яким часто довіряють особистих проблем більше ніж близьким та рідним. 

Медичні працівники Збройних Сил України так само професійні та незламні, як і підрозділи на передовій. Їх фронт - повертати до життя та в стрій наших героїв.

Шановні медики, найголовнішим показником вашої роботи є те, що українські воїни після реабілітації знову просять відправити їх на лінію зіткнення. Це говорить не лише про жагу наших військовослужбовців до перемоги, але й про те, що наші воїни відчувають себе захищеними і не бояться йти в бій.

Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за тисячі врятованих людських життів! Зі святом!

Слава медичним працівникам! Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського         

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО