Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України з Днем працівників освіти

01.10.2023

Сьогодні в умовах відбиття російської збройної агресії проти України професія військового набула особливого значення. Це висуває до чинної системи військової освіти виняткові вимоги, котрі як ніколи мають відповідати відомому класичному правилу: «навчатися тому, що необхідно на війні».

Наші успіхи у зміцненні обороноздатності держави залежать від підготовлених висококваліфікованих воїнів-патріотів, які мають теоретичні знання та практичний бойовий досвід, тому особлива відповідальність сьогодні покладається на працівників військової освіти, яким в сучасних умовах належить особлива роль.

Вітаю науково-педагогічних працівників, професорсько-викладацький склад нашого університету й колег з інших закладів освіти з професійним святом. Сьогодні перед педагогами стоїть велика місія й необхідність докладати максимум зусиль для перемоги України. Ворог прагне загарбати не лише наші території, але й наш розум. Тому кожного дня в аудиторіях, через онлайн-платформи, своїм прикладом, знаннями й вміннями ми маємо будувати “інтелектуальні блокпости”, на яких повинні пильнувати загрози зі сторони агресора. Бути Вчителем, якому довіряють, слухають і від якого навчаються – це великий дар і велика відповідальність!

Переконаний, що й надалі ваші зусилля будуть спрямовані на впровадження в освітню діяльність результатів бойового досвіду та національних ціннісних орієнтирів. 

У цей урочистий день, бажаю всім тим, хто служить, працює та навчається в системі військової освіти, а також її заслуженим ветеранам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, нових досягнень у науково-педагогічній діяльності, успіхів у навчанні та професійного зростання, прагнень до нових досягнень в ім’я України!

 

За освіченою нацією буде Перемога!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ