Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 30-ю річницею навчального закладу

  • >
  • >
  • >
  • ПРИВІТАННЯ начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 30-ю річницею навчального закладу
19.06.2022

Мир – найвище благо, якого люди потребують у  житті. Головним гарантом миру сьогодні є збройні сили. Восьмий рік поспіль військові виборюють свободу для України і кожного з нас, чинять опір підступному російському агресору.

Перемога у сучасній війні залежить від компетентності офіцерів-керівників. Професіоналів найвищого ґатунку для Збройних Сил України та інших силових структур готує Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

Сьогодні університет є провідним вищим військовим навчальним закладом України і відіграє значну роль у життєдіяльності та розвитку українського війська. Сучасні виклики та загрози потребують нових підходів у військовій освіті, тому бойовий досвід фахівці університету застосовують у навчанні з врахуванням найкращих світових та європейських освітніх практик.

Випускники стратегічного, оперативного та тактичного рівня підготовки освітнього закладу, а також курсів професійної військової освіти усіх рівнів це ‒ генерали і адмірали, офіцери та державні службовці. Їх готують для роботи на посадах керівників структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, органів управління видів, родів військ (сил) оперативних, повітряних командувань та бригади.

Усього за роки Незалежності у стінах навчального закладу було підготовлено понад 11 тисяч висококваліфікованих військових фахівців. Володіючи значним запасом знань та практичного досвіду, більшість з них сьогодні захищає нашу державу у складі Збройних Силах України та інших структур сектору безпеки і оборони.

В Національному університеті оборони України закладається фундамент нашої Перемоги, нашого майбутнього. Тисячі слухачів та випускників університету у різні роки у найскладніших умовах зробили і роблять усе можливе для відновлення та бойових спроможностей українського війська. Сотні офіцерів удостоєні відомчих відзнак та державних нагород, в тому числі найвищого звання – Герой України. Серед них, на жаль є ті, хто поклали своє життя, виконуючи бойові завдання. Вічна шана і слава полеглим Героям!

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського – це складний організм зі своїми надбаннями, успіхами та правилами, тут зберігають багаторічні традиції та запроваджують нові, шанують авторитет старших поколінь та передають естафету молодим.

Сьогодні наш легендарний навчальний заклад є потужним освітнім та науковим осередком. В цьому – заслуга кожного, хто служить і працює на користь всього колективу та робить свій внесок у справу підготовки військових фахівців. Дякую кожному і кожній за натхненну працю, сумлінну службу, відданість своїй справі!

Від Вченої ради університету, від себе особисто щиро бажаю кожному члену колективу, військовослужбовцю та працівнику Збройних Сил України, міцного здоров’я, родинного благополуччя, процвітання, наснаги, згуртованості, професійного зростання, відчуття причетності до важливої справи та гордості за особисті і спільні підсумки діяльності.

З огляду на досягнуті результати колективу Національного університету оборони України є чим пишатися. Вже сьогодні ми формуємо плани на майбутнє і ставимо перед собою амбітні завдання щодо збереження провідних позицій університету як основного вищого навчального закладу нашої держави з підготовки офіцерського корпусу, еліти Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів.

Саме випускники Національного університету оборони України у складі підрозділів українського війська у бойовому строю поруч зі своїми братами та сестрами по зброї зможуть подолати ворога, здобути Перемогу та повернути мир на нашу Землю!

Слава Національному університету оборони України!

Слава  Збройним Силам України!

Слава Україні!

Разом до Перемоги!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського         

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО