Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем Державного прапора України

23.08.2023

Шановні колеги, дорогі співвітчизники!

З найкращими побажаннями та з великою гордістю вітаю вас зі святом – Днем Державного прапора України!

Символіка нації завжди несе в собі важливе послання та духовні цінності. Державний прапор – це не просто кольоровий матеріал, а справжній символ національної ідентичності та єдності. Він є втіленням нашої боротьби за незалежність, суверенітет та вільну долю. Саме під цими блакитно-жовтими барвами об’єдналися мільйони долей і сердець, які нині боряться зі злом – російськими окупантами, які намагаються знищити все українське.

Сьогодні, згадуючи історію та значення Державного прапора, ми також несемо відповідальність за те, якою буде майбутня доля нашої Батьківщини. Нехай цей символ незламності завжди нагадує нам про обов’язок боронити нашу країну, зміцнювати демократію та добробут, розвивати науку та освіту.

Сьогодні у наших руках доля України, і наша місія – забезпечити її процвітання та незламність. Як представники Національного університету оборони України, ми маємо особливий обов'язок гідно служити нашій державі, надавати високоякісну освіту та розвивати сучасні методи оборони для забезпечення національної безпеки.

Зичу вам, шановні колеги, невичерпної енергії та завзяття у роботі на благо України. Нехай наша нація процвітає та підноситься від покоління до покоління, а Державний прапор завжди залишається незмінним символом єдності та гідності. Лише так ми здобудемо Перемогу!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ