Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем медичного працівника

27.07.2023

Шановні медичні працівники!

Від імені Вченої ради, командування університету та від себе особисто хочу висловити щиру вдячність та велике визнання вашій неперевершеній мужності і жертовності, з якими ви віддаєтеся служінню на благо нашої Батьківщини та її захисників.

Військові медики знаходяться сьогодні на передовій захисту життя та здоров'я наших військовослужбовців, впевнено долаючи всі виклики та небезпеки, що приходять з кожним днем. Їх мудрість, професіоналізм та самовідданість дозволяють українським воїнам на полі бою відчувати, що їхні життя знаходяться в надійних руках та повертатися живими до своїх родин.

Україна пишається медичними працівниками, які, крім того, що професійно володіють справою, ще й мають велике серце та відвагу. Ваша неоціненна праця та жертовність усіх нас надихають й дають силу вірити у якнайскорішу спільну Перемогу!

Зичу вам міцного здоров'я та невичерпної енергії. Нехай ваші дії завжди супроводжуються успіхом, а ваше благородне покликання завжди високо оцінюватиметься українським народом.

Перемога буде обовязково за нами!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ