Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Привітання начальника університету з Днем науки

20.05.2023

Шановні науковці, дорогі колеги, бойові побратими!

У цей нелегкий для країни час, наукова і науково-технічна діяльність залишається невід’ємною складовою освітньої діяльності Національного університету оборони України.

Сьогодні, як ніколи, наукові розробки, одержані вченими університету, зміцнюють воєнну безпеки нашої держави та підвищують ефективність застосування та всебічного забезпечення Збройних Сил України у героїчній боротьбі проти російських окупантів.

Завдяки зусиллям потужного колективу університет має суттєві досягнення за напрямом наукової і науково-технічної діяльності. Якісно і своєчасно реалізуються плани наукової і науково-технічної діяльності, якими визначені завдання підрозділам університету за 11 видами наукової і науково-технічної діяльності та напрямами наукових досліджень.

На сьогоднішній день до виконання завдань залучені 13 наукових центрів, 3 наукових відділи та 13 науково-дослідних лабораторій як окремих, так і у складі інститутів, кафедр, наукові та науково-педагогічні працівники всіх навчальних підрозділів університету. Науковий потенціал університету складають 666 науково-педагогічних і наукових працівників, з яких 71 докторів наук, професорів та 329 кандидатів наук (докторів філософії), доцентів. І цим варто пишатися!

В умовах продовження повномасштабної збройної агресії росії проти нашої держави, згуртований колектив науковців університету робить все можливе для результативних наукових досягнень задля нашої Перемоги.

Творчого вам натхнення і примноження наукових результатів, спрямованих на забезпечення обороноздатності України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! 

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник           Михайло КОВАЛЬ