Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Привітання начальника університету з Днем Незалежності України

24.08.2023

Шановні колеги, дорогі співвітчизники!

Протягом багатьох десятиліть український народ прагнув до свободи, волі і незалежності. На цьому тернистому шляху було пролито багато української крові.

Ця боротьба триває й досі. Підступні вчинки сусідньої держави не змогли зламати нас. Тисячі синів та дочок України, які щодня на сході та півдні нашої країни віддають життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет, є живим прикладом військової відваги, мужності та героїзму перед усім світом.

Згадаймо кожного захисника та захисницю, які полягли, захищаючи свободу та незалежність України, а також кожного ветерана та ветеранку, чия жертва у війні мала велику ціну.

Вічна пам'ять та слава воїнам, які віддали своє життя за Батьківщину. Герої не вмирають – вони завжди живуть у наших серцях.

Бажаю всім сили та енергії в боротьбі за вільне майбутнє нашої держави. Щиро дякую вам за самовіддану службу українському народові, за виконання своїх обов'язків з патріотизмом і самовідданістю!

Вітаю всіх з Днем Незалежності! Нехай Бог оберігає нас і нашу чудову країну!

Дорогі співгромадяни, завжди пам'ятайте про високу ціну нашої Незалежності та вірте у наших військових і у нашу спільну Перемогу!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ