Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем працівників освіти

02.10.2022

"Учитель творить Людину". Це мудрі й ваговиті слова відомого українського педагога Василя Сухомлинського. Краще й не скажеш.

Сьогодні, в умовах відбиття збройної російської агресії та кардинальних перетворень, які відбуваються у Збройних Силах України, військовим освітянам належить особлива роль. Адже сучасна військова освіта має давати тим, хто навчається не лише знання, а й вміння застосовувати їх на практиці у будь-яких умовах обстановки.

Пишаюся тим, що випускники Національного університету оборони України безжально нищать та знешкоджують на всіх напрямках випускників ворожих російських університетів, не залишаючи їм жодного шансу на перевагу.

Наразі наша пріоритетна мета – в умовах широкомасштабної війни продовжувати ґрунтовно та якісно готувати військових фахівців з належним багажем знань і компетентностей.

Завдяки невтомній праці нашої освітянської спільноти міцнішають підвалини обороноздатності держави, розкривається бойовий та інтелектуальний потенціал персоналу Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Внесок працівників освіти у становлення національної військової школи лідерства, вдосконалення підготовки нової генерації українського війська та інших складових сил оборони, є безумовним та вагомим.

Нехай самовіддана праця кожного із вас й надалі примножує професійну навченість та бойовий дух українських воїнів і утверджує віру у свої сили, знання та нашу спільну перемогу над ворогом.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській професійній ниві.

Нехай на благородному шляху Наставника, Вчителя, Педагога вас завжди супроводжують звитяги.

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ