Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем сержанта Збройних Сил України

18.11.2023

Вже традиційно 18 листопада в Україні відзначають День сержанта Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо відданість військовій справі та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їхні мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Сьогодні ви є беззаперечними лідерами для солдатів, зразком для підлеглих, опорою для командирів. Ви безпосередньо керуєте підрозділами первинної ланки і підлеглим особовим складом, навчаєте солдатів і відповідаєте за їхнє життя, морально-психологічний стан і готовність до виконання завдань за призначенням в умовах героїчного спротиву повномасштабній російській агресії. Ваша міцність і сила духу є прикладом для підпорядкованого особового складу, який, дивлячись на вас, здатний зробити надможливе задля виконання завдань за призначенням.

Низько схиляємо голови перед тими сержантами та старшинами, які виконуючи військовий обов’язок, на жаль, не повернулися з поля бою… Вічна їм шана і пам’ять!

З нагоди Дня сержанта Збройних Сил України висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям – за довіру, розуміння та підтримку.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, наснаги та нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави!

Слава сержантському корпусу Збройних Сил України!
Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України 

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ