Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

29.07.2023

Беззаперечно, Сили спеціальних операцій Збройних Сил України є могутнім чинником національної безпеки та відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності нашої Держави.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну воїни ССО виконують завдання в зоні особливого ризику, демонструють свою високу ефективність, мужність і професіоналізм, незламний та непереможних бойовий дух. Вони є прикладом виняткової військової доблесті і честі.

«Іду на ви» – благородне гасло Святослава Хороброго, дивовижні вміння козаків-характерників, боротьба на межі можливого – все це формує вашу унікальну ідентичність. Поєднавши кращі вітчизняні військові традиції із найсучаснішими підходами збройних сил провідних держав НАТО, ви стали елітою Збройних Сил України.

Особливості «невидимої війни» не дають можливості широкому загалу належно оцінити ваш ратний подвиг, високий професіоналізм та відданість справі. Повною мірою вас зможуть оцінити лише нащадки.

Бажаю витримки у священній боротьбі за Українську державу, стійкості переконань і надійного тилу. Завжди повертайтеся із бойових завдань неушкодженими і у повному складі!

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України 

генерал-полковник                   Михайло КОВАЛЬ