Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Привітання начальника університету з Днем Соборності України

22.01.2023

Шановні побратими, дорогі колеги!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

Сьогодні, як і сто років тому, наша держава потребує міжнародної підтримки і консолідації суспільства довкола священної справи її захисту. Збройні Сили України вдень і вночі, на суходолі, на морі і в повітрі надійно захищають рідну землю і свій народ. Я впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям зовсім скоро відбудеться возз’єднання з Україною тимчасово окупованих російським агресором районів Харківської, Херсонської, Запорізької областей, Донбасу і Кримського півострова.

Хай розум, сталева витримка, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – великої спільної перемоги над російськими окупантами та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

Слава Україні – єдиній, соборній, неподільній!

 

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського 

генерал-полковник                   Михайло КОВАЛЬ