Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем Сухопутних військ України

12.12.2020

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ Збройних Сил України!

Від Вченої Ради, керівництва університету та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ України!

Сухопутні війська завжди були і залишаться головним носієм бойової могутності незалежної української держави!

Сьогодні Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності, захисті державного суверенітету, цілісності і недоторканості України, і саме зараз вони є основним елементом в системі стримування та відсічі російської агресії! 

Хочу висловити подяку і шану всім працівникам Сухопутних військ за сумлінне виконання військового обов’язку, за оборону державного кордону та за захист суверенітету і свободи України.

Ви граєте одну з головних ролей у забезпеченні обороноздатності нашої держави й уособлюєте в собі образ справжнього українського воїна – незламного, мужнього і вірного присязі патріота.

Цього святкового дня я вітаю усіх, хто має відношення до цієї надзвичайно важливої та складної військової професії. Бажаю кожному з вас здоров’я та усіляких гараздів, невпинного зростання фахової майстерності задля нашої спільної перемоги над ворогом. Нових вам досягнень та звершень в ім’я миру і процвітання нашої України.

Перемога буде за нами!
Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО