Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем танкових військ

14.09.2023

Танкові війська – це особлива гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. Танкісти – це не просто фахівці, це віддані воїни зі сталевим характером, які завжди готові відстояти країну і відбити ворожі наступи!

Від початку російської агресії, танкові війська невпинно і сміливо захищають нашу територію, ретельно обороняють свої позиції і ведуть себе професійно та відважно. Вони служать прикладом бойової готовності і відтворюють найкращі традиції українських військ.

Танкісти славляться безліччю надзвичайних випадків героїзму, відвагою та самопожертвою, адже на їх рахунку тисячі одиниць знищеної ворожої бойової техніки та порятунок життів своїх товаришів по зброї.

Дорогі друзі, я бажаю вам неймовірної сили, непохитної витривалості та міцного здоров'я, миру та благополуччя вашим сім'ям! Нехай вас супроводжують успіхи та наснага, а ваші оселі будуть сповнені теплом та любов'ю рідних, ваші друзі завжди будуть на вашому боці у важкі часи. Бажаю вам добра і щасливої долі.

Разом до Перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ