Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем Української Державності

28.07.2023

Шановні колеги, дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми відзначаємо особливий день, який символізує не тільки нашу незалежність та самостійність, а й дух нашої нації, яка завжди готова відстояти ці священні цінності.

Протягом багатьох століть український народ пройшов тернистий шлях, зазнаючи складних випробувань та перешкод на шляху до омріяної Свободи.

 

На сьогоднішній день, коли Україна продовжує боротися за свою недоторканність  та суверенітет в умовах російської агресії, ми стоїмо єдиною командою. Наша міцна воля та впевненість у справедливості нашого шляху допомагають нам зібратись разом і обєднати навколо себе світову спільноту у протистоянні загарбникам.

 

Я впевнений, що Перемога буде за нами, оскільки ми маємо потужний потенціал та незламну віру в свої сили. Україна заслуговує на мирне та процвітаюче майбутнє, і ми не покладемо зброї, поки не досягнемо цієї мети.

 

Сьогодні у наших руках доля Батьківщини, і наша місія – забезпечити її процвітання та незламність. Як представники Національного університету оборони України, ми маємо особливий обов'язок гідно служити нашій державі, надавати високоякісну освіту та розвивати сучасні методи оборони для забезпечення національної безпеки.

 

Нехай наша робота буде стимулом для молодого покоління, щоб вони продовжували дбайливо ставитись до нашої історії, культури та традицій. Разом ми будуємо сильну і процвітаючу Україну, де кожен громадянин може відчувати свою гідність та гордість за свою країну.

 

Зичу всім нам міцного здоров'я, невичерпної енергії та витримки в усіх починаннях на благо нашої держави. Нехай наші зусилля завжди приносять позитивні зміни та сприяють зміцненню нашої державності.

 

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ