Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем воєнної розвідки України

07.09.2023

Шановні колеги та Герої воєнної розвідки України!

Сьогодні, в День воєнної розвідки України, ми разом відзначаємо вашу надзвичайно важливу роль у забезпеченні національної безпеки та оборони нашої держави. Ваша сміливість, професійність та відданість стали головними стовпами, на яких ґрунтується успішність нашої країни у боротьбі з агресією та вторгненням.

Неодноразово воїни-розвідники опинялися в надскладних та небезпечних ситуаціях, де їхні дії і відкриття змінювали хід подій на користь України. Відвага та вміння отримувати важливу інформацію про ворога – сприяють нашій здатності відстоювати нашу незалежність та територіальну цілісність.

Шановні військовослужбовці воєнної розвідки України, ті ризики та труднощі, які ви пережили під час виконання бойових та спеціальних завдань, неможливо переоцінити. Ваша відданість і рішучість не мають меж, і завдяки вам, Україна залишається міцною та незламною на шляху до своєї майбутньої безпеки і процвітання.

З найкращими побажаннями здоров'я, міцності духу і нових досягнень у ваших важливих завданнях! Нехай наша воєнна розвідка залишається надійним щитом національної безпеки.

Слава Україні! Героям слава!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник      Михайло КОВАЛЬ