Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем захисників і захисниць України

14.10.2021

Шановні колеги, побратими, захисники та захисниці України!

Від командування, Вченої ради, особового складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського і від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем захисників і захисниць України, а також з християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Упродовж історії саме 14 жовтня завжди було днем української військової звитяги, що символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України – воїнів княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у ХХ столітті та нинішніх захисників Батьківщини – сучасних героїв.

В українському війську служать і чоловіки, і жінки, тому з 5 серпня 2021 року державне свято, яке відзначається в Україні 14 жовтня, має офіційну назву День захисників і захисниць України.

Нині, захисники та захисниці, які служать та навчаються у стінах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, щоденно докладають величезних зусиль, аби зміцнити та удосконалити сучасне українське військо, яке мужньо захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

У цей святковий день бажаємо Вам мирного неба, міцного козацького здоров’я, надійного родинного тилу та високих досягнень у справі захисту  України! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант                          Анатолій СИРОТЕНКО