Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем захисників і захисниць України

01.10.2023

Шановні захисники і захисниці України, дорогі колеги!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва!

1 жовтня – цей день обєднав три важливі свята, наповнені великим сенсом і значущістю для кожного українця, а особливо для нас, представників сектору безпеки і оборони.

Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто стоїть на передовій нашої країни, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність. Нині українські захисники та захисниці проявляють надзвичайну мужність й силу духу в протистоянні російським окупантам, і ми пишаємося їхнім героїзмом та відданістю вітчизні.

Український народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам  і відстоював рідну землю. І сьогодні наша особлива шана відважним та сильним духом воїнам і воячкам, які на бойових позиціях, демонструючи свої знання, силу та професіоналізм, поклали свої життя заради благородної місії захисту нашої держави… Вічна пам'ять і слава кожному герою, який загинув за Україну…

Шановні бойові побратими, нехай цей священний день принесе вам натхнення і силу для подальших зусиль у забезпеченні безпеки і процвітання нашої дорогої України, а Пресвята Богородиця завжди оберігає під час виконання бойових завдань. Дякуємо вам за ваше служіння та відданість нації! Перемога обовязково буде за нами!

Нехай Божа ласка щодень супроводжує вас, додає оптимізму, натхнення й сили духу!

 

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ