Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з Днем Збройних Сил України

06.12.2022

Шановні панове генерали та адмірали, офіцери, прапорщики й мічмани, сержанти і старшини, курсанти, солдати та матроси!

Дорогі ветерани та працівники Збройних Сил України, бойові побратими!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже в умовах повномасштабного російського вторгнення демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміливо вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні бойові друзі! Бажаю не втрачати віри! Зичу добра, щастя та злагоди, витримки вам, міцності, доброї вдачі та впевненості у власних силах. Нехай під надійним захистом буде спокій у ваших сімʼях і всього Українського народу. Нехай Господь благословить та захистить вас, ваші родини, і нашу Україну!

Ми обов’язково переможемо!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 

генерал-полковник                     Михайло КОВАЛЬ