Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника університету з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

02.08.2020

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України - захисники повітряного простору держави! 

Від командування, Вченої ради, особового складу Національного університету  оборони України щиро вітаю вас з професійним святом! 

Повітряні Сили - один із важливих гарантів цілісності і незалежності нашої держави ефективно та впевнено виконують покладені на них завдання, надійно стоять на сторожі повітряного простору України.

Свій авторитет особовий склад Повітряних Сил здобуває напруженою службою, мужністю і звитягою під час проведення антитерористичної операції, підтриманням високого рівня морально-психологічного стану та військової дисципліни.

Служба у Повітряних Силах вимагає найвищого професіоналізму, відповідальності та відданості. Захисники неба з честю продовжують бойові традиції, завжди були і залишаться елітою українського війська та гордістю нашого народу.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, родинного щастя і благополуччя, мирного неба, нових успіхів у благородній справі служіння українському народові!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України! 

Слава Україні! 

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО