Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

ПРИВІТАННЯ начальника університету з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ

  • >
  • >
  • >
  • ПРИВІТАННЯ начальника університету з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ
03.11.2022

Шановні колеги, бойові побратими, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії та інженерних військ!

Від командування, Вченої ради, особового складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем ракетних військ і артилерії та з Днем інженерних військ!

Ракетні війська і артилерія є гордістю Збройних Сил України, основою національної безпеки і обороноздатності держави. Своєю рішучістю і хоробрістю «Боги війни» вписали яскраві сторінки доблесті і відваги в літопис бойової слави Збройних сил України! Саме вони відіграють ключову роль у нинішньому протистоянні російському агресорові.

Сьогодні, завдяки відданості своїй країні та українському народові, воїни-артилеристи вміло використовують наявні та максимально швидко опановують іноземні зразки артилерійського озброєння та техніки і невпинно нищать окупантів.

Інженерні війська ‒ це ті, хто одними з перших вступають в бій: прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти і техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень і завалів та наводять необхідні переправи через водні перешкоди, що є запорукою успішного ведення бойових дій всіма іншими підрозділами та унеможливлюють просування ворога.

Тож, сьогоднішній день ‒ це день еліти Збройних Сил – мужніх, самовідданих і безстрашних людей, які бережуть військове братерство і перемагають ворога у найскладніших умовах. Вони – завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск.

Бажаю Вам сталевої витримки, натхнення та Божого благословення на шляху до нашої спільної перемоги над російськими загарбниками!

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського   генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ