Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ПРИВІТАННЯ начальника університету з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ

  • >
  • >
  • >
  • ПРИВІТАННЯ начальника університету з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ
03.11.2020

Шановні колеги, побратими, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії та інженерних військ!

Від командування, Вченої ради, особового складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем ракетних військ і артилерії та з Днем інженерних військ!

Ракетні війська і артилерія є гордістю Збройних Сил України, основою національної безпеки і обороноздатності держави. Своєю рішучістю і хоробрістю «Боги війни» вписали яскраві сторінки доблесті і відваги в літопис бойової слави Збройних сил України!

Інженерні війська ‒ це ті, хто одними з перших вступають в бій: прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти і техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень і завалів та наводять необхідні переправи через водні перешкоди.

Тому сьогоднішнє свято ‒ це свято еліти Збройних Сил – мужніх, самовідданих і безстрашних людей, які бережуть військове братерство і перемагають у найскладніших умовах. Ви – завжди там, де найважче, де потрібна відвага та стійкість, швидкість і рішучий натиск.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, витримки, добробуту та миру! Здійснення усіх мрій та задумів в ім’я нашої Батьківщини!

 

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського                генерал-лейтенант  Анатолій СИРОТЕНКО