Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника університету з нагоди Дня сержанта Збройних Сил України

18.11.2020

Шановні панове сержанти та старшини Збройних Сил України!

18 листопада  цього року в Україні вже вдруге відзначають День сержанта Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо відданість військовій справі та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їхні мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Сьогодні ви є беззаперечними лідерами для солдатів, зразком для підлеглих, опорою для командирів. Ви безпосередньо керуєте підрозділами первинної ланки і підлеглим особовим складом, навчаєте солдатів і відповідаєте за їхнє життя, морально-психологічний стан і готовність до виконання завдань за призначенням.

З нагоди свята, Дня сержанта Збройних Сил України,  висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям – за розуміння та підтримку у подоланні труднощів військової служби.

Від усієї душі бажаю вам сили і незламної віри, сміливих ідей, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Ваша мужність здатне подолати будь-які перешкоди!

Слава сержантському корпусу Збройних Сил України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України  імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО