Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Привітання начальника університету з нагоди Дня сержанта Збройних Сил України

18.11.2022

Шановні панове сержанти та старшини Збройних Сил України!

Вже традиційно 18 листопада в Україні відзначають День сержанта Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо відданість військовій справі та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їхні мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Сьогодні ви є беззаперечними лідерами для солдатів, зразком для підлеглих, опорою для командирів. Ви безпосередньо керуєте підрозділами первинної ланки і підлеглим особовим складом, навчаєте солдатів і відповідаєте за їхнє життя, морально-психологічний стан і готовність до виконання завдань за призначенням в умовах героїчного спротиву повномасштабній російській агресії.

Низько схиляємо голови перед тими сержантами та старшинами, які виконуючи військовий обов’язок, на жаль, не повернулися з поля бою… Вічна їм шана і пам’ять!

З нагоди Дня сержанта Збройних Сил України висловлюю слова вдячності всьому сержантському складу за наполегливу і самовіддану службу українському народові, а вашим сім’ям – за довіру, розуміння та підтримку.

Від усієї душі бажаю вам сили і незламної віри, сміливих ідей, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

Ваша мужність здатна здолати будь-якого ворога! І ми обов’язково переможемо!

Слава сержантському корпусу Збройних Сил України!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України  імені Івана Черняховського

генерал-полковник        Михайло КОВАЛЬ