Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ПРИВІТАННЯ начальника університету з нагоди Дня українських миротворців

15.07.2021

Шановні воїни-миротворці, бойові побратими, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята ‒ Дня українських миротворців та 29-ю річницею участі Збройних Сил України у міжнародній миротворчій діяльності.

З 1992 року українські миротворці несуть службу на різних континентах, демонструючи професіоналізм та високий фаховий рівень. За цей час близько 50 тисяч українських військових взяли участь більш ніж у 25 різноманітних миротворчих місіях по всьому світу.

Ми пишаємося тим, що військовослужбовці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського беруть участь у Міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки під проводом ООН та НАТО. Це надає їм можливість підвищити свій професійний рівень, більш якісно, з урахуванням практичного досвіду, проводити заняття під час спеціальної курсової підготовки на Кафедрі підготовки миротворчого персоналу Навчально-наукового центру підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів та гідно представляти наш університет під час участі у заходах міжнародного військового співробітництва.

Від керівництва та Вченої ради університету висловлюю подяку українським миротворцям за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найнебезпечніших місцях нашої планети! Бажаю Вам міцного здоров’я, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок.

Слава українським миротворцям!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського        генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО